OXYGEN FOR BUSINESS

O NAS

Partnerzy Kancelarii OxPublica posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu działalności indywidualnej jak i w pracy w renomowanych kancelariach prawnych polskich i międzynarodowych. Prawnicy zatrudnieni w Kancelarii są ekspertami w swoich dziedzinach, nie tylko w zakresie prawa polskiego, ale również ustawodawstwa Wspólnoty Europejskiej.

Kancelaria świadczy usługi w ramach stałej obsługi prawnej, jak również zleceń jednostkowych. Poza reprezentowaniem Klientów przed sądami i urzędami oferujemy także inne usługi prawne, takie jak prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych i analiz, sporządzanie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych oraz obsługę przedsiębiorstw.

Kancelaria świadczy swoje usługi w języku angielskim, holenderskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim.

OxPublica prowadzi swoją działalność na obszarze całego kraju - posiada 9 biur. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami zagranicznymi w zakresie tworzenia i obsługi podmiotów gospodarczych na Cyprze, British Virgin Islands oraz Curaçao. Ponadto, posiadamy strategiczne partnerstwo z kancelarią na Ukrainie.

Wśród naszych współpracowników są osoby o dużym doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach.

Współpraca z kancelariami notarialnymi, firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami oraz rzeczoznawcami z różnych dziedzin, stwarza możliwość świadczenia usług prawnych w pełnym zakresie. Partnerzy Kancelarii objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem cywilnym od odpowiedzialności z tytułu prowadzonej działalności. Ubezpieczenia takie posiadają również zatrudnieni przez Kancelarię prawnicy i współpracownicy.

OX DUET

PODATKI I SPÓŁKI

W ofercie OX|Publica znajdują się gotowe spółki na sprzedaż z Polski i z zagranicy. Naszą rozległą wiedzę w zakresie korzyści prowadzenia firmy w innym Państwie łączymy z doradztwem podatkowym oraz wiedzą o możliwościach prawnych, jakie daje nam nasza obecność w Unii Europejskiej. Przepisy w zakresie prawa spółek, prawa podatkowego i prowadzonej księgowości zmieniają się bardzo dynamicznie – stąd jeśli chcesz wypłynąć na szerokie wody czy też rynki, koniecznie pomyśl o wsparciu. Doradztwo odpowiedzialnego eksperta w tym zakresie, to niejednokrotnie natychmiastowe zyski. Oczywiście, nie dysponujemy tajemną wiedzą i każdy przedsiębiorca może samodzielnie stworzyć własne struktury. Jednak, warto mieć tutaj świadomość, że niewiedza nie zwalnia z obowiązku przestrzegania prawa i za popełnione błędy na początku, choćby były niewielkie, z całą pewnością trzeba będzie zapłacić.