mec. Ewa Stuczyńska | Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 20 lat doświadczenia zawodowego. W roku 2005 uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego. Odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalista w zakresie procesów, prawa ochrony danych osobowych, prawa zamówień publicznych, prawa własności intelektualnej, prawa handlowego oraz negocjacji.

Prywatnie zagorzała pasjonatka opery, ambitnego teatru i przyrody.


mec. Paweł Barszcz | Radca Prawny

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Wydziale Historycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 1998 r. W roku 2005 uzyskał tytuł zawodowy radcy prawnego. Odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalista w zakresie prawa kontraktowego, prawa handlowego, procesów oraz egzekucji.

Po pracy spędza czas na korcie tenisowym, wielki wielbiciel formuły 1 oraz WRC.


mec. Bartosz Żyluk | Radca prawny

Tytuł magistra prawa uzyskał w 2010 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2005 r. W 2015 roku uzyskał tytuł zawodowy radcy prawnego. Specjalista w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa zamówień publicznych, prawa własności intelektualnej oraz prawa handlowego.

W czasie wolnym lubi słuchać muzyki i zagłębiać się w nowinki ze świata historii i polityki.